Maltel

Systemy oznaczeń


Systemy znakowania

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania dotyczące SYSTEMU ZNAKOWANIA KABLI ELEKTRYCZNYCH I Instalacji IT.

Tabliczki opisowe stanowiące uniwersalny produkt umożliwiający na kilka różnych sposobów opisywanie elementów instalacji elektroenergetycznych, przemysłowych, podzespołów w pomieszczeniach biurowych oraz handlowych.

Jednym ze sposobów wykorzystania tego produktu jest montaż do powierzchni płaskich, pozwalający na mocowanie tabliczek opisowych do pulpitów i szaf sterowniczych, rozdzielnic zasilających, itp. Mocowania dokonuje się poprzez wywiercenie w powierzchni otworów montażowych dla wciśnięcia tabliczki. Alternatywnie możliwe jest również mocowanie bez konieczności wiercenie - na klej lub taśmę dwustronnie klejącą, które stanowią opcję dodatkową przy zakupie tabliczek.

Jednym ze sposobów wykorzystania tego produktu jest montaż opaskowy pozwalający na mocowanie tabliczek opisowych do różnego rodzaju elementów instalacji, takich jak rurociągi, zawory, siłowniki, czujniki, przewody, itp. Mocowania dokonuje się przy pomocy adapterka opaskowego wraz z opaską zaciskową montowanymi od tyłu tabliczki. Adapterek i opaska zaciskowa stanowią opcję dodatkową przy zakupie tabliczek.

Zastosowanie tabliczek i oznaczników:
  • opisy pulpitów i szaf sterowniczych
  • opisy rozdzielnic zasilających
  • opisy przewodów i kabli elektrycznych
  • opisy elementów instalacji technologicznych, rurociągów, linii produkcyjnych
  • opisy asortymentu na szufladach i regałach magazynowych oraz handlowych
  • wykorzystanie w formie reklamy (logo firmy) na wykonywanych instalacjach przemysłowych
Maltel